دستگاه لبه زن و گرد بر عدسی

دستگاه لبه زن و گرد بر عدسی چیست؟

ماشین سازی مثلث آمادگی دارد تا دستگاه گرد بر عدسی و لبه زن را در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت تولید و عرضه نماید ، این دستگاه به منظور برش ورق به شکل دایره استفاده میشود .
این شرکت آمادگی دارد تا دستگاه گرد بر عدسی را با تیغ برش در سایزهای مختلف طبق سفارش مشتری تولید نماید .
این دستگاه جهت فرم دادن عدسی انتهای مخازن و همچنین برش گرد ورق آهن و استیل به کار میرود.همچنین این دستگاه برای خم کردن لبه ورق عدسی تانکرها طراحی شده است.
این دستگاه قابلیت فرم دادن و بریدن ورق تا ضخامت ۶میلیمتر را دارا میباشد.

مشخصات فنی  :

قبل از سفارش بهتر است نا در مورد مشخصات فنی دستگاه لبه زن و گرد بر عدسی اطلاعات کاملی داشته باشید:

  • همانند تمامی محصولات ماشین سازی مثلث بدنه جوشکاری شده و تنش زدایی شده دارا است.این مهم باعث بالا رفتن استقامت حین کار می شود.
  • مجهز به جک هیدرولیک در گیره مرکزی که قابلیت تنظیم ارتفاع مرکز کار را به دستگاه می دهد.
  • دارای پایه نگهدارنده مرکز ورق که به صورت کشویی است و بوسیله گیربکس حلزونی تنظیم می شود.
  • دستگاه لبه زن و گرد بر عدسی مجهز به جک هیدرولیکی است که وظیفه آن تنظیم ارتفاع مرکز کار می باشد.
  • طراحی و تولید مطابق با استانداردهای بین المللی
  • طراحی و تولید مطابق با دستورات ایمنی لازم
  • قابلیت خم کردن ورق بوسیله ایجاد سوراخ در مرکز کار
  • تمامی محصولات مطابق نیاز مشتری تولید می شوند.
  • در صورت درخواست خریدار دستگاه بدون نیاز به سوراخ کاری مرکز نیز قابل ارائه می باشد

دستگاه لبه زن و گرد بر عدسی دارای غلطکی است که وظیفه آن شکل دادن به ورق می باشد. این ورق از فولاد با مقاومتی بالا که از قبل سختکاری نیز شده است می باشد که،روی جک چرخنده با سرعت قابل تنظیم نصب گردیده است.
غلطک خم کننده نیز همانند ورق گفته شده مقاومتی بالا دارد و سختکاری شده است و بواسطه جک هیدرولیکی به ورق و غلطک شکل دهنده نیرو وارد می کند.
ضمنا غلطک خم کننده روی جک چرخنده بوسیله موتور با سرعت قابل تنظیم نصب گردیده که میتوان آنرا به صورت دستی و یا اتوماتیک کنترل کرد.

این دستگاه برای خم کردن لبه ورق عدسی سازه ها مثل تانکرها طراحی شده است- بدنه مستحکم و یک تکه جوشکاری شده که هرگونه تنش اضافی را جذب میکندو به این صورت  استقامت لازم حین خم کاری راایجاد میکند. استفاده از گیربکس حلزونی قابل تنظیم  در پایه نگه دارنده مرکز ورق که به صورت کشویی عمل میکند باعث سهولت وسرعت کار شده است.

در گیره مرکزی مجهز به جک هیدرولیکی است که قابلیت تنظیم ارتفاع مرکز کار را فراهم میکند . دستگاه به صورت استاندارد قابلیت خم کردن ورق بوسیله ایجاد سوراخ در مرکز کار را دارا می باشد. غلطک شکل دهنده به ورق از فولاد با مقاومت بالا که سختکاری شده ، ساخته شده که روی جک چرخنده با سرعت قابل تنظیم نصب گردیده است.

 

مشاهده همه نمونه کارها